Про послугу

Про послугу

Віджет зворотного дзвінка – це додатковий канал зв’язку для Вашого сайту з клієнтами! Відвідувачі Вашого сайту легко, а головне зручно, в середньому за 30 секунд після введення свого номера в форму зворотного дзвінка, здійснять дзвінок в Вашу компанію!

Форма, зацікавленим відвідувачам сайту, спливає автоматично в залежності від їх активності на сайті та має можливості для самостійного онлайн настройки всіх функцій дзвінка з сайту. При мінімальних витратах Ви:

  • з легкістю підвищите рівень Вашого сервісу;
  • збільшите кількість унікальних дзвінків на 50% і більше;
  • отримаєте індивідуальну статистику по кожному віджету.

Ми пропонуємо два варіанти підключення Віджета зворотнього дзвінка:

Віджет зворотнього дзвінка похвилинно
Варіант для швидкої установки сервісу зворотного дзвінка на сайт. Відвідувач сайту робить замовлення дзвінка з вашого сайту і він приходить до Вас на Ваш номер. При цьому є можливість самостійно управляти Віджет через робочий кабінет, доступу до статистики і записів розмов.
Віджет зворотнього дзвінка + Ваш номер
Варіант з використанням SIP номерів клієнта. Послуга особливо актуальна для компаній з «довгими» вхідними дзвінками. При цьому кількість хвилин не обмежується, а клієнт завжди зможе Вам передзвонити! Якщо у вас немає свого номера, ми завжди можемо допомогти в придбанні і підключенні.

Залишилися питання чи потрібна додаткова інформація про послугу? Зробіть замовлення зворотного дзвінка у нас на сайті, і ми відповімо на всі питання і зробимо для Вас онлайн презентацію.

безкоштовно!