Отримати на 70% більше дзвінків
клієнтів з сайту вже через 5 хвилин
за допомогою віджету Call2me

Одна з головних завдань бізнесу – не упустити гарячого клієнта..
Як правило, 90% тих, що дзвонять клієнтів вже є гарячими.
player
Дізнатися більше

Принцип роботи віджету

Навіщо клієнт натискає кнопку?

Швидко
протягом 30 секунд оператор зв’яжеться з клієнтом
Зручно
залишає свій номер телефону без стомлюючого листування в чаті
Безкоштовно
дзвонити, не витрачаючи гроші і хвилини , завжди приємно

Про послугу

Віджет зворотного дзвінка – це додатковий канал зв’язку для Вашого сайту з клієнтами! Відвідувачі Вашого сайту легко, а головне зручно, в середньому за 30 секунд після введення свого номера в форму зворотного дзвінка, здійснять дзвінок в Вашу компанію!

Форма, зацікавленим відвідувачам сайту, спливає автоматично в залежності від їх активності на сайті та має можливості для самостійного онлайн настройки всіх функцій дзвінка з сайту. При мінімальних витратах Ви:

 • з легкістю підвищите рівень Вашого сервісу;
 • збільшите кількість унікальних дзвінків на 50% і більше;
 • отримаєте індивідуальну статистику по кожному віджету.

Ми пропонуємо два варіанти підключення Віджета зворотнього дзвінка:

Віджет зворотнього дзвінка похвилинно
Варіант для швидкої установки сервісу зворотного дзвінка на сайт. Відвідувач сайту робить замовлення дзвінка з вашого сайту і він приходить до Вас на Ваш номер. При цьому є можливість самостійно управляти Віджет через робочий кабінет, доступу до статистики і записів розмов.
Віджет зворотнього дзвінка + Ваш номер
Варіант з використанням SIP номерів клієнта. Послуга особливо актуальна для компаній з «довгими» вхідними дзвінками. При цьому кількість хвилин не обмежується, а клієнт завжди зможе Вам передзвонити! Якщо у вас немає свого номера, ми завжди можемо допомогти в придбанні і підключенні.

Залишилися питання чи потрібна додаткова інформація про послугу? Зробіть замовлення зворотного дзвінка у нас на сайті, і ми відповімо на всі питання і зробимо для Вас онлайн презентацію.

безкоштовно!

Можливості Call2me

Гнучка маршрутизація
Ми надаємо можливість налаштування маршрутизації викликів прямо з особистого кабінету. Вхідні дзвінки можуть оброблятися різними способами, в залежності від: часу доби (день / ніч / обід / перерва), святкових, вихідних або робочих днів (для кожного дня можна вказати свої особливі настройки), номера, з якого був виконаний дзвінок (можна прив’язати менеджера за певним клієнтом). Якщо всі оператори зайняті, можливі наступні варіанти: відтворення повідомлення, програвання музики, переклад дзвінка на інший номер (в т.ч. мобільний).
Краща вартість
Ми завжди намагаємося бути краще і максимально лояльно ставитися до своїх клієнтів. Найнижчі ціни на ринку цього прямий доказ. Обирайте серед 4 тарифних планів. Чи відчуваєте труднощі? Зв’яжіться з менеджером для отримання відповідей на всі питання. Хочете протестувати сервіс? Спеціально для Вас ми надаємо 10 безкоштовних хвилин.
Запис розмови
Чи маєте хороший потік вхідних дзвінків, але продажів дуже мало? Радимо Вам нашу систему Call2Me, в якій можна прослуховувати абсолютно всі дзвінки (звичайно, якщо Ви володієте необхідним рівнем доступу). Запис розмов важлива не тільки для контролю операторів, але і для збереження всієї важливої інформації, яку можна отримати в один клік мишки прямо з особистого кабінету.

Ми надаємо можливість налаштування маршрутизації викликів прямо з особистого кабінету. Вхідні дзвінки можуть оброблятися різними способами, в залежності від: часу доби (день / ніч / обід / перерва), святкових, вихідних або робочих днів (для кожного дня можна вказати свої особливі настройки), номера, з якого був виконаний дзвінок (можна прив’язати менеджера за певним клієнтом). Якщо всі оператори зайняті, можливі наступні варіанти: відтворення повідомлення, програвання музики, переклад дзвінка на інший номер (в т.ч. мобільний).

Алгоритм показу
Часто, віджет зворотного дзвінка з сайту тільки нервує потенційних клієнтів. Ви можете налаштувати нашу систему мінімально нав’язливо. Користувачі на сайті оцінять такий жест. При наведенні курсора мишки для закриття сайту; якщо відвідувач неактивний деяку кількість часу (задається в настройках віджету); якщо відвідувач активний (задається в настройках віджету) – при таких рухах можна встановити відображення віджета.
Карта клієнта
При вхідному дзвінку, Ви побачите картку клієнта з його ім’ям. Крім цього, там буде видно всю історія роботи з цим клієнтом: коментарі, коли були дзвінки, а так само записи розмов. Вам не потрібно запам’ятовувати, про що Ви розмовляли з клієнтом і до чого прийшли, все буде перед очима.
Календарний план
Створіть календарний план робочих днів, вихідних, а так само свят. У неробочий час вхідні дзвінки йти не будуть, тільки заявка на e-mail. Є можливість налаштувати на такі дні голосове привітання IVR.
SIP
Можливість підключення
Вашого SIP номера
Якщо Ви маєте хорошу відвідуваність на сайті, зі своїм SIP номером платити потрібно буде тільки за сервіс. Не важливо, скільки хвилин Ви будете виговорювати. Заощаджуйте разом з Call2Me.
Інтеграції з liraCRM
Отримайте базову версію LiraCRM при підключенні віджета зворотного дзвінка з сайту Call2Me. Тільки у нас Ви отримаєте такий пакет в комплексі.
Статистика
Отримайте найповнішу звітність про роботу віджета Call2Me. Кількість дзвінків (успішні і пропущені), середня тривалість, відсоток конверсії.

Не купуйте кота в мішку
Краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути
Скористайтеся нашою послугою абсолютно безкоштовно
Замовте тестовий період вже сьогодні. Перевірте, скільки гарячих клієнтів прийде за допомогою сервісу Call2me

Кращі тарифи в Україні

Без абонплат і обмежень за часом
 • Безкоштовно
  20 хвилин
  для оцінки якості і корисності послуги
  0
  грн
 • Стандарт
  150 хвилин
  2 грн/хв
  300
  грн
 • Максимум
  400 хвилин
  1,5 грн/хв
  600
  грн
Свій номер по SIP
SIP
Вартість хвилини розмови відповідно до тарифів Вашого оператора
50
грн/міс
У Вас немає номера з SIP або Вам потрібно підключити мобільні номери?
Ми допоможемо з покупкою або підключимо Ваші мобільні номери.
Потрібно більше одночасних дзвінків з віджету?
Немає проблем! Вартість дізнавайтеся у менеджера.
Готова інтеграція з LiraX CRM

Залишилися питання?
Замовте online презентацію