Збільшити обсяг продажів на 34% вже
через 2 тижні за допомогою нашої liraCRM
з вбудованою IP телефонією!

Ви значно підвищите продуктивність підприємства і поліпшите якість обслуговування клієнтів. Так само підсилите контроль за виконанням завдань співробітників і знизите щомісячні витрати на телефонію.

Можливості та особливості liraX CRM

IP телефонія

IP телефонія

Телефонізуй свій бізнес за допомогою нашої системи. Унікальна пропозиція на ринку – CRM система з вбудованою телефонією. Навчіться заощаджувати на дзвінках за допомогою liraX CRM.

Клієнти

Клієнти

Звикайте якісно обслуговувати клієнтів. Тепер у Вас є можливість спостерігати всі зміни в ході роботи з клієнтом прямо в його особовій картці, яка спливає при вхідному дзвінку.

Завдання

Завдання

Створюйте завдання своїм співробітниками і контролюйте їх виконання прямо з особистого кабінету. Ви і Ваші колеги не забудуть про важливі доручення і завдання, які потрібно виконати в певний термін.

Угоди

Угоди

Контролюйте процес укладання угод від потенційного клієнта до безпосередньої конверсії. Аналізуйте продуктивність роботи співробітників після закінчення місяця, тижня або дня.

Співробітники

Співробітники

Для всіх співробітників буде доступний корпоративний чат для спілкування і швидкого документообігу всередині компанії, постанова різних завдань і контроль їх виконання, можливість знайти правильний підхід до кожного клієнта.

Інтеграція

Інтеграція

Для ефективності роботи з клієнтами була впроваджена можливість інтеграції з 1С. Так само Ви можете запропонувати будь-який сервіс або програму, а наші програмісти в найкоротші терміні зв’яжуть їх з LiraCRM.

Аналітика

Аналітика

Повний огляд ресурсів і роботи в реальному часі з детальною статистикою, аналіз дзвінків, продуктивність роботи співробітників, аналіз реклами за допомогою сервісу Call Tracking.

Безпека

Безпека

Сервіс LiraCRM розроблений на SoftSwtich Lira 5-го класу, який був розроблений особисто нами. Всі дані шифруються новітніми технологіями, про витік не може бути й мови. Так само, Ви не отримаєте несподіваний рахунок за дзвінки.

Мобільність

Мобільність

Користуватися системою LiraCRM можна з будь-якої точки світу за наявності інтернету. Ви завжди будете в курсі справ компанії, а так само залишитеся на зв’язку. Якщо Ви в дорозі, то тут на допомогу прийде будь-який сучасний смартфон і допоможе працювати навіть в такій ситуації.

Розрахунок вартості телефонії liraX

CRM
CRM від liraX — сервіс для автоматизації вашого бізнесу. Система допоможе Вам підвищити продуктивність підприємства, поліпшити якість обслуговування клієнтів і посилити контроль за виконанням завдань.
Кількість робочих місць
Вкажіть необхідну кількість робочих місць для співробітників Вашої компанії
Кількість SIP номерів та ліній
Ви можете підключити SIP номерів безкоштовно
Кількість внутрішніх ліній
Ви можете підключити ліній безкоштовно
Оренда GSM шлюзів
GSM шлюз – рішення, що дозволяє підключити Sim карти мобільних операторів до телефонії liraX, при цьому користуватися мобільними сервісами (Sms, USSD, інші) прямо з вашого особистого кабінету.
Віджет
Call2me – віджет автоматичного дзвінка з сайту. Збільшує обсяг продажів на 30-70%. Для клієнтів телефонії liraX віджет надається безкоштовно.
Інтеграція з вашою системою
Якщо ви хочете використовувати телефонію liraX з іншою системою (напр. AmoCRM, Bitrix24, OneBoxCRM, Planfix, RetailCRM, Zoho та решта)
CRM+
CRM+ від liraX — сервіс для автоматизації вашого бізнесу. Система допоможе Вам підвищити продуктивність підприємства, поліпшити якість обслуговування клієнтів і посилити контроль за виконанням завдань.
В пакеті включена функція колтрекінг та змога автоматично обдзвонювати клієнтів.
Колтрекінг
Call Tracking від liraX — інструмент для найдокладнішого аналізу дзвінків і контролю ефективності вашої реклами. Вартість — 220 грн/міс
Разом:
грн/міс
* вартість підключення: одноразово