Розрахунок вартості телефонії liraX

CRM
CRM від liraX — сервіс для автоматизації вашого бізнесу. Система допоможе Вам підвищити продуктивність підприємства, поліпшити якість обслуговування клієнтів і посилити контроль за виконанням завдань.
Кількість робочих місць
Вкажіть необхідну кількість робочих місць для співробітників Вашої компанії
Кількість SIP номерів та ліній
Ви можете підключити SIP номерів безкоштовно
Кількість внутрішніх ліній
Ви можете підключити ліній безкоштовно
Оренда GSM шлюзів
GSM шлюз – рішення, що дозволяє підключити Sim карти мобільних операторів до телефонії liraX, при цьому користуватися мобільними сервісами (Sms, USSD, інші) прямо з вашого особистого кабінету.
Віджет
Call2me – віджет автоматичного дзвінка з сайту. Збільшує обсяг продажів на 30-70%. Для клієнтів телефонії liraX віджет надається безкоштовно.
Інтеграція з вашою системою
Якщо ви хочете використовувати телефонію liraX з іншою системою (напр. AmoCRM, Bitrix24, OneBoxCRM, Planfix, RetailCRM, Zoho та решта)
CRM+
CRM+ від liraX — сервіс для автоматизації вашого бізнесу. Система допоможе Вам підвищити продуктивність підприємства, поліпшити якість обслуговування клієнтів і посилити контроль за виконанням завдань.
В пакеті включена функція колтрекінг та змога автоматично обдзвонювати клієнтів.
Колтрекінг
Call Tracking від liraX — інструмент для найдокладнішого аналізу дзвінків і контролю ефективності вашої реклами. Вартість — 220 грн/міс
Разом:
грн/міс
* вартість підключення: одноразово