Останні записи

Що таке віртуальна АТС для бізнесу

Питання як налаштувати віртуальну АТС – найчастіша проблема в бізнесі, який хоче розвиватися та покращувати комунікацію між клієнтами. Технологія передбачає хмарну службу, яка дозволяє працювати телефонної станції прямо через Інтернет. Завдяки цьому компанія може працювати без спеціалізованого обладнання або потреби проводити фізичні лінії. Розповідаємо все про те, що це таке і чому вашому бізнесу потрібно якнайшвидше скористатися послугою.

Навіщо потрібна віртуальна АТС для бізнесу?

Продовжити читати

Що таке IP-телефонія, переваги для бізнесу

Сучасна телефонія для бізнесу – можливість завжди залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами та співробітниками. Технологія дозволяє замінити класичні мережі телефонів та користуватися всіма зручностями у цифровому форматі. Розповідаємо все про переваги здійснення дзвінків через мережу телефонії.

Що таке IP-телефонія

Продовжити читати

Події які передаються в Google Analytics 4 (GA4) та пояснення їх значення

Описання подій які передаються в Google Analytics 4 (GA4) та пояснення їх значення:

Продовжити читати

Frame – новий метод інтеграції телефонії з CRM

Ми розробили новий метод Інтеграція телефонії з CRM, який дозволяє користуватись телефонією і CRM в одному вікні браузера. Тепер можна використати спосіб frame. У ньому на сторінці браузера відкривається одночасно дві системи. Завдяки цьому, можна використовувати наприклад такі CRM для телефонних дзвінків: Pipedrive, SalesDrive та інші. На базі цього методу ми зробили передачу даних з телефонії в CRM для клієнтів з рішеннями на власних серверах, та допомогли інтегрувати все в одному вікні. Взаємодія CRM з телефонією відбувається без додаткових телефонних додатків.

Керування дзвінка функціональними кнопкам з гарнітури Jabra

Тепер можна приймати дзвінки натискаючи функціональні кнопки на гарнітурі Jabra

Продовжити читати

Налаштування воронки та статусу в AmoCRM

Маєте один кабінет LiraCRM, але різні відділи і потрібно щоб угоди потрапляли на різні воронки чи статуси? В цій статті ми розглянемо, як це зробити

Продовжити читати

Двоетапна перевірка при вході в кабінет LiraCRM

Тепер, LiraCRM стала ще захищенішою.

Додавайте мобільні номера співробітників, вмикайте двоетапну перевірку в налаштуваннях LiraCRM та будьте певні у захисті ваших даних Продовжити читати