Интеграція IP телефонії LiraX та OneBox

Які можливості інтеграції?

Интеграція OneBox з IP телефонією LiraХ дозволить Вам приймати та здійснювати дзвінки, відправляти та отримувати СМС всього в один клік, дзвінок клієнта завжди надходитиме на пов’язаного з ним менеджера, який у свою чергу знатиме хто і з якою метою телефонує з картки контакта, яка спливатиме автоматично, разом з історією звернень та замовлень.

Ви зможете легко проконтролювати роботу Ваших операторів завдяки запису розмов та детальній статистиці дзвінків. Жоден менеджер не залишиться без роботи, а клієнти зможуть легко додзвонитися до Вашої компанії, завдяки розумній маршрутизації та правильній системі розподілу дзвінків.

А ще Ви зможете контролювати ефективність різних каналів/джерел реклами прямо у Вашій OneBox CRM з допомогою LiraX СallTracking

Як подключити телефонію LiraX?

Найпростіше це зробити за допомогою спеціалістів тих. підтримки, які з радістю та оперативно налаштують до роботи всі ваші облікові записи. Але якщо Ви любите самостійно все налаштувати, ось невелика інструкція як це зробити.

  1. Для початку потрібно в особистому кабінеті LiraX додати адресу своєї CRM OneBox і отримати {Api} ключ. В списку інтеграцій вибрати General
  2. В кабинеті OneBox в разділі интеграції знаходимо телефонію LiraX і тиснемо підключити
  3. Введіть отриманий раніше {Api} ключ LiraX


  4. Тепер все готово до работи

В чому переваги нашої інтеграції з OneBox:

  • миттєва передача дзвінка
  • відразу після завершення дзвінка зберігається та відображається запис дзвінка
  • передається джерело дзвінка
  • передається від куди був перенаправлений дзвінок
  • направлення/отримання смс
  • наскрізна аналітика